پشتیبانی

مقالات

کانکس تشریفاتی
کانکس تشریفاتی نوعی سازه پیش ساخته لوکس جهت استفاده در مراسم ها و تشریفات بین المللی یا مکان های توریستی می باشد که توسط گروه صنعتی آذین کانکس طراحی و تولید می شوند.
ادامه مطلب
کانکس برای رختکن
در میان کاربرد های مختلف سازه های پیش ساخته کانکس رختکن برای مجموعه های ورزشگاهی و همچنین کارگاه های عمرانی و مجموعه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد .
ادامه مطلب
کاربرد کانکس در صنعت سینما
از جمله موارد کاربرد کانکس استفاده در صنعت فیلم سازی و سینما می باشد که گاها در پشت صحنه و گاها در پلان ها بنا به نظر کارگردان مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب
کانکس اتاق کنترل
کانکس اتاق کنترل برای اپراتور دستگاه های صنعتی در کارخانه جات و کارگاه ها استفاده می شود که معمولان سوئیچ های اصلی کنترل ماشین آلات در آنها تعبیه شده. گروه صنعتی آذین کانکس انواع سازه ها و کابین های اتاق کنترل را تولید می کند.
ادامه مطلب
کانکس شیک
ساخت کانکس شیک و متفاوت از جمله اهداف اولیه و اولویت های گروه صنعتی آذین کانکس بوده که همواره در این راه تلاش می شود تا محصولات در هر بار تولید نسبت به نمونه قبلی توسعه یابد و بگونه ای با یکدیگر در رقابت باشند.
ادامه مطلب
کانکس ارزان
اگر شما نیز به دنبال خرید کانکس ارزان قیمت هستید و اگر هزینه های خرید کانکس از بودجه شما بیشتر است و به دنبال سازه های ساده و هزینه های مناسب تری هستید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
کانکس یعنی چه
کانکس و کلمات مرتبط با آن در واقع به سازه های پیش ساخته ای اطلاق می گردد که از مصالح پیش ساخته سبکی تولید شده اند. این مطلب به طور کامل در باره انواع کانکس و اصتلاحات رایج در این صنعت می باشد.
ادامه مطلب
کانکس اتاق سیگار
تولید کانکس اتاق سیگار یا همان اسموکینگ روم در دسته محصولات گروه صنعتی آذین کانکس قرار گرفته که این مطلب به برسی ویژگی های این سازه ها خواهد پرداخت
ادامه مطلب
کانکس بهداری
کانکس بهداری درواقع یک شعبه کوچک درمانگاه بوده که معمولا بصورت سیار و دوره ای در اماکن مختلف نصب می شود.گروه صنعتی آذین کانکس نمونه های متعددی از این سازه را در دوحالت ثابت و سیار تولید می کند که در ادامه جزئیات بیشتر این محصول آمده است.
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است