پشتیبانی

کانکس مغازه ای

کانکس مغازه ای

کانکس مغازه ای
اشتراک گذاری :

برای کاربری های تجاری از نوعی سازه پیش ساخته با عنوان کانکس مغازه ای یا همان کانکس مغازه استفاده می شود. این سازه نوعی کیوسک فروشگاهی در ابعاد مختلف بوده که می توان کاربری های مختلفی را برای آن در نظر گرفت که بنا به نوع کاربری ظاهر و امکانات آنها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. کانکس مغازه ای محصولی از گروه صنعتی آذین کانکس می باشد که هم بصورت تیپ و عمومی و هم بصورت اختصاصی برای خریداران طراحی و تولید وی شود.در ادامه توضیحات و تصاویری از چند نمونه آنها به همراه مهمترین اربرد و ویژگی هایشان آورده شده است.

ساخت کانکس مغازه ای

از آنجایی که تعریف مغازه برای کاربرد های مختلفی بکار می رود و ممکن است سازه یک سوپر مارکت یا یک فروشگاه لوازم فرهنگی و یا حتی بوفه و فست فود باشد می بایست قبل از شروع به ساخت نوع فعالیت آن مشخص و طراحی کانکس با توجه به آنچه که در ابتدا مشخص شده صورت گیرد و در نهایت مطابق آن ساخت کانکس مغازه ای را شروع کنیم. از این رو خریداران در ابتدا مساحت مورد نیاز و نوع کاربری را مشخص کرده و مابقی کار را به طراحان ما می سپارند تا گام به گام مراحل کار مطابق با نظر خریدار و اصول اجرایی طی شود.

مزایای کانکس مغازه ای

اینکه چرا بجای استفاده از واحد های تجاری به دنبال تهیه کانکس مغازه ای باشیم و یا چه مزایایی برای ما استفاده از روش پیش ساختگی در این مورد دارد بستگی به محل استفاده از سازه داشته. بطور مثال کانکس مغازه ای را می توان در محل پر رفت و آمدی که بازار خوبی برای فروش محصول ما بصورت مقطعی داشته نصب نمود و در زمان های دیگر و یا با پایان زمان بازار کارآمد آن را به محل دیگری منتقل نمود که بازار های جدیدی بوجود آمده و این کار بدون صرف هزینه های محدد برای دکور مغازه ، ویترین و بسیاری از مسائلی که در واحد های تجاری وجود داشته با خرید کانکس مغازه ای به علت دارا بودن قابلیت جابجایی حذف می گردد. از زرفی از دیگر مزایای این سازه این است که می تواند در میان محلی که مردم رفت و آمد می کنند قرار گرفته و بگونه ای نسبت به واحد های تجاری در دسترس تر باشد که این کار باعث فروش و موفقیت بیشتر کانکس مغازه ای می گردد.

ویژگی های کانکس مغازه ای

ویژگی یا درواقع قابلیت های عمومی که می بایست تمامی کانکس مغازه یا مغازه ای عا داشته باشند عبارتند از ایجاد دید مناسب از فضای بیرون به داخل با ایجاد جداره های شیشه ای جهت مشاهده شدن محصولات ، توجه به امنیت سازه با ایجاده جداره های کرکره برقی یا حفاظ های استاندارد ، توجه به روشنایی و نورپردازی در هنگام تاریکی هوا ، تعبیه تمهیداتی جهت گرم کردن و خنک کردن فضای داخلی کانکس مغازه ای ، توجه به فرم و رنگ های مورد استفاده در نمای کار جهت زیبایی ظرهری و جذب مشتریان برای انجام خرید از سازه و بسیاری از شرایطی که برای سازه ها بصورت پیش فرض می بایست در نظر گرفته شود.

 

 


تمامی حقوق محفوظ است