پشتیبانی

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته
اشتراک گذاری :

کانکس پیش ساخته سازه ای است که از قبل برای استفاده در زمینه های مختلف آماده شده و در هنگام نیاز به محل مورد نظر حمل می گردد. حال ممکن است این سازه یک بنای مسکونی از نوع پیش ساخته باشد یا یک کیوسک کوچک برای گیت نگهبانی.استفاده از این روش از سالهای دور در جامعه جهانی مرسوم بوده و در ایران نیز با شروع فعالیت گروه صنعتی آذین کانکس بصورت منسجم تولید کانکس پیش ساخته آغاز گردید و طی یک سیر تکاملی در ابعاد و اندازه های مختلف و با امکانات رفاهی متفاوتی طراحی و تولید شد.

مزایای کانکس پیش ساخته

مهمترین مزیتی که برای این سازه ها می توان در نظر گرفت سرعت در تجهیز یک بنا می باشد چرا که کانکس پیش ساخته از قبل تولید شده و آماده بهره برداری می باشد و در صورت نیاز به سرعت می توان آن را بدون انجام دادن عملیات زمانبر بنایی در محل نصب نمود. این کار بخصوص در فصل زمستان که سرمای شدید هوا مانع از انجام عملیات ساخت و ساز با مصالح بنایی می شود بسیار مزیت مناسبی می باشد.از طرفی سازه ای که بصورت موقت و با سرعت زیاد با متد بنایی ساخته می شود فاقد استاندارد و استحکام لازم بوده و همچنین فضایی خالی و به دور از تزئینات می باشد ، حال آنکه در کانکس پیش ساخته توجه به زیبایی و کار آمدی در کنار دوام و پایداری از قبل محیا گردیده و ما در عرض چند ساعت می توانیم صاحب بنایی با تجهیزات لوکس و کارآمد بوده که در برابر زلزله  نیز پایدار باشد ، و علاوه بر آن در مواقع مورد نیاز آن را نیز جابجا کنیم تا بهترین محل برای قرار گیری آن را انتخاب نمائیم.

انواع کانکس پیش ساخته

کانکس های پیش ساخته دارای انواع مختلفی بوده که با مصالح متفاوتی نیز ساخته می شوند. دلیل این تنوع نیز استفاده از آنها در زمینه های مختلف است. بطور مثال نوع مسکونی دارای امکانات مختلفی جهت سکونت بوده در حالی که نوع فروشگاهی دارای صندوق پرداخت و تحویل محصول می باشد. همچنین ابعاد و نوع مصالح بکار رفته در آنها نیز متفاوت بوده و در شهر های مختلف با آب و هوای مختلف نیز مطابق با شرایط همان منطقه ساخته می شوند تا بیشترین مطابقت را با محل مورد استفاده خود داشته باشند.بطور کلی نمی توان کانکس پیش ساخته را محدود به چند مورد یا کاربری نمود چرا که تا کنون گروه صنعتی آذین کانکس بیش از 200 نوع محصول اختصاصی را از زمان شروع فعالیت خود در این حوزه روانه بازار کرده است و همچنان نیز نوع های جدید با امکانات و قابلیت های نوین نیز در حال تولد بوده که هر کدام در بخشی نیاز بازار پیش ساختگی را برطرف می کنند.
گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است